Location Lojistik,  hazırlıklarına devam ettiği deneyimli operasyon ekibi ve güçlü acente ağı ile önce Türkiye’nin sonra dünyanın her yerine deniz, hava, kara ve demiryolu taşımacılığı çözümleriyle müşteri memnuniyetini maksimum sağlamak için İstanbul’da kurulan yeni bir lojistik firmasıdır.

Birka Reklam ile ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı üzerine iletişime geçen Location yetkilileri kurumsal kimlikleri için kendilerine en uygun olan araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme ile ilgili Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

Lacation firmasına ait araçların araç giydirme uygulamaları, 2015 Ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine uygun olarak araç renk değişimi ile ön fardan arka stopa kadar 2 yan logolu şekilde komple araç giydirme olarak tasarlanmış ve tamamlanmıştır.

Birka Reklam olarak profesyonel grafik tasarım, oracal kendinden renkli folyo, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile hazırlık ve montaj sürecini tamamladığımız Locatıon firmasına, Birka Reklam ailesi olarak araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.