Locus Enerji, 20 yılı aşkın süredir enerji sektöründe geniş müşteri portföyüne, uluslararası standartta ve kalitede proje yönetimi, montaj, mühendislik, test ve devre alma, bakım, scada ve otomasyon, haberleşme ve müşteri hizmetleri vermektedir.

Birka Reklam ile Locus Enerji, tıpkı kendileri gibi var olduğu sektördeki yenilikçi hizmetleri, fark yaratan çalışmaları ve müşterilerine vermiş olduğu güvene istinaden araç giydirme çalışmalarından bölgesel araç giydirme uygulamaları için anlaşma sağlanmıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme firma araçlarının üzerine firma logo veya unvanın yanı sıra ürün resmi herhangi bir imaj yada slogan ile bölgesel uygulama yapıldığı çalışma olarak ifade edilebilmektedir.

Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı-üretim ve Birka Reklam garantisi ile kısa sürede üretim ve uygulamasını tamamladığı araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak Locus Enerji’ye bir kez daha teşekkür ederiz.