Yangın güvenliğinin en önemli basamağı, yangının çıkmasına engel olmak için gerekli tedbirlerin alınmasıdır. Ancak kontrol dışı, tehlike doğuran, söndürülmediği sürece madden ve manen zarar getiren şekilde yangının başlaması ya da yayılması halinde,  yangının söndürülme sürecinde tercih edilen araç ve malzemelerin kalitesi uygunluğu önemli bir detay oluşturmaktadır.

Bir aile şirketi olan Lokman Yangın Söndürme Cihazları, 1978 yılından beri yangın söndürme cihazları konusunda sektöründe aranan bir kuruluş olup sektöründe ilk olarak İstanbul Ticaret Odası Tüketiciyi Koruma Taahhütnamesini gönüllü olarak imzalayan firmadır.

Araç giydirme çalışmaları için ilk kez 2017 yılında internet üzerinden Birka Reklam ile iletişime geçen Lokman Yangın Söndürme Cihazları,  komple araç giydirme işlemleri ile ilgili Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Araç giydirmede, profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı ve üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi, Birka Reklam garantisi ve sorunsuz söküm detayları ve güvencesi ile firmamızı tercih eden Lokman Yangın Söndürme Cihazları firmasına tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.