Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı lüks evcil hayvan kompleksi olan Luxe Pet Hotel, kapıdan kapıya transfer ve sağlık hizmetleri ile var olduğu sektörde ön plana çıkmaktadır.

Birka Reklam ile sağlık hizmetleri bünyesinde bulunan Pukka Veteriner Kliniği sayesinde iletişime geçen Luxe Pet Hotel, Birka Reklam tarafından yapılan Pukka Veteriner Kliniği araç giydirme çalışmalarını oldukça beğenmiş ve araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Luxe Pet Hotel, araç üzeri giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarımdan destek almıştır.  Kaliteli baskı ve üretim, 3M baskı malzemesi ile tecrübeli montaj ekibinin uygulamasıyla kısa sürede Birka Reklam garantisi ile sorunsuz olarak araç giydirme işlemleri tamamlanan Luxe Pet Hotel;

Ayrıca araç giydirme sonrası araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi almıştır.

Birka Reklam ailesi olarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Luxe Pet Hotel yetkililerine tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.