MCAN Sağlık, İstanbul-Türkiye merkezli bir medikal seyahat şirketidir ve 5 yıldızlı tedavi kalitesi ve en iyi müşteri Hizmetleri ile ödüllendirilmiştir. MCAN Sağlık, Ekonomi ve Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. Yetenekli, uluslararası eğitimli ve kurul onaylı sağlık personeli ile MCAN Sağlık saç ekimi, estetik cerrahi, diş tedavisi ve göz ameliyatı konusunda sağlık sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir.

Mcan firması ile Birka Reklam’ın yollarının kesişmesi memnuniyeti yüksek müşterilerimizin tavsiyeleri ile olmuştur. Tavsiye ile firmamızın internet sitesini ve yapılan işleri inceleyen Mcan firmas,ı daha sonra Birka Reklam’ın müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek, araç giydirme ile ilgili uygulama öncesi, sonrası ve tüm resmi işlemler konusunda bilgilerini aldıktan sonra, tasarım konusunda da grafik departmanımızdan destek almıştır.

Araç giydirme yöntemi olarak  araçlarına ,mevcut araç renkleri üzerinden 3M cast folyo ile dijital baskı yapılan teknikle uygulama sağlanan Mcan firması;

Araç Giydirme konusunda Birka Reklam’ı diğer firmalardan ayıran grafik, tasarım, üretim, kullanılan baskı malzemesi, montaj, garanti, istendiğinde sorunsuz söküm özelliklerini göz ardı etmeyerek araç giydirme de Birka Reklam’ı tercih etmişlerdir.

Tercihleri ve uzun soluklu çalışma taleplerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak Mcan firmasına teşekkür ederiz.