Medicadent, ‘dostlarımızla gülümsemek ve gülümsetmek ‘sloganı ile 1988 yılında Kadıköy adresinde hizmet vermeye başlamış olup 2014 yılı itibarı ile Batı Ataşehir Kliniği ile hizmet vermeye başlamıştır.

Gülüş tasarım, implant tedavisi, ortodontik tedavi gibi diş ile ilgili pek çok konuda müşterilerine hizmet veren Medicadent uzun zamandır sağlık sektöründe başarıları ile yer almaktadır.

Ancak uzun zaman sektörde var olmanın çalışmak kadar,  başarılı tanıtım ve reklam ile de olacağını bilen Medicadent,  en iyi pazarlamacınız aracınızdır düşüncesi ile araç giydirme konusunda Birka Reklam ile iletişime geçmiştir. Araç giydirmede araç üzeri sticker uygulamasını tercih eden Medicadent araç üzeri görsel çalışma içinde Birka Reklam’ın tecrübeli grafik departmanından destek almıştır.

Araç üzeri sticker araçların mevcut rengi üzerinden işlem yapılan ve oldukça tercih edilen bir çalışma olup, hem üretim hem de uygulama süreci olarak oldukça uygun bir zaman aralığında tamamlanabilmektedir.

Araç giydirme, araç üzeri logo, araç üzeri sticker uygulamasında Birka Reklam’ı tercih eden Medicadent firmasına tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.