Meko Rulman, kurulduğu 1979 yılından itibaren, kısa vadede geniş bir ürün yelpazesi ile yurtdışından ithal edilen pek çok ürünün distribütörlüğünü alarak ver olduğu sektörde önemli bir yer ve başarı sağlamıştır.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Meko Rulman, araç giydirme çalışmaları için 1997’den bugüne kadara koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesini benimseyen Birka Reklam ile internet üzerinde yaptığı araştırmalar sonucunda iletişime geçmiştir.

250 den fazla kurumsal ve perakende müşteriye hizmet veren Birka Reklam, gemi, tır, kamyon, otomobil, motosiklet, Atv gibi birçok araç seğmeninin kaplamasını yapmaktadır.

Birka Reklam ile araç giydirme yönetmeliği ile kendilerine en uygun  araç giydirme çalışmalarından bölgesel araç giydirme konusunda anlaşma sağlayan Meko Rulman, tasarım da grafik departmanımızdan, uygulama konusunda da konusunda uzman montaj ekibimizden destek almıştır.

Birka Reklam olarak her zaman müşterileriminizin hedef ve taleplerini etkileyici ve kaliteli hizmet ile birleştirerek kusursuz iletişim ve dünya standartlarında hizmet ve uygun maliyetler ile taçlandırmaktan ve Meko Rulman başta olmak üzere tüm diğer müşterilerimiz tarafından tercih edilmekten Birka Reklam ailesi olarak büyük memnuniyet duymakta ve teşekkürlerimizi iletmek isteriz.