Ağır taşımacılık sektöründe hizmet veren Melsa, sahip olduğu müşterilerine yurtdışı acente ağı ile Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyeti ülkelerine ithalat, ihracat, ağır taşımalarda en yeni teknolojik olanakları ile hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçen Melsa, Birka Reklam’ın araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme uygulamalarının karar sürecinde;Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden araç giydirme ile ilgili detaylı bilgi almıştır.

Melsa taşımacılık, sektöründe 26.yılını dolduran Birka Reklam’ın ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ve 250 yi aşkın kurumsal ve bir o kadar perakende müşteri referanslarını dikkate alarak araç giydirme ile ilgili tasarım, üretim ve uygulama çalışmalarında Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme uygulamasında,  aracınızın tercihinize bağlı olarak tamamını kaplatabilir ve  bu çalışmada sınırsız logo, marka , ürün, slogan kullanılabilmektedir.

Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olarak, profesyonel grafik tasarım, 3M baskı malzemesi ile kaliteli baskı – üretim ve tecrübeli ekibimizle araçların boyalarını zedelenmeden Birka Reklam garantisi ile yaptığımız araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Melsa taşımacılığa,  tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.