Mercanlar Otomotiv, 1982 yılında İstanbul’da binek ve ticari araçların yedek parça ticaretini yapmak amacıyla kurulmuştur. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla Türkiye’nin önemli bölgelerinde şubeleşme kararı alan Mercanlar Otomotiv 2015 yılında Genel Merkezini İstanbul Ataşehir’de yer alan Mercanlar Plazaya taşımıştır.

Mercanlar Otomotiv, bu kadar başarılı yükseliş ve ilerlemelerinin müşteri memnuniyeti kadar yapılan araç giydirme reklam çalışmaları ile de doğru orantılı olduğunu fark etmiş ve internet üzerindeki araştırmaları sonucunda araç giydirmede ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganını benimseyen,  Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam müşteri temsilcilerinden araç giydirme ile ilgili gerekli bilgileri alarak tasarım, üretim ve montaj planlamaları için hızlı bir programlaması yapılan Mercanlar Otomotiv özellikle araç giydirmede 3M Cast folyonun sorunsuz söküm detayını hem kiralık hem de kendi araçları için ön plana almıştır.

Birka Reklam garantisi ve 3M baskı malzemesi ile tecrübeli montaj ekibimizin uygulaması ile tamamlanan araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Mercanlar Otomotiv’e bir kez daha teşekkür ederiz.