Doğal tarımın öncüsü olma hedefiyle yola çıkan Misifarm, ismini Bursa’nın tarımıyla ünlü Misi Köyü’nden almıştır. Misifarm’ın görevi sadece gıda değil huzur, keyif ve yemek kültürünü tüm sofralara taşımaktır.

Bu anlamda araçlarının dış gövdeleri için tasarım çalışmaları yaparak en iyi pazarlamacınız aracınızdır sloganı ile Birka Reklam ile iletişime geçen Misifarm, araç giydirme işlemleri için Birka Reklam’ın 27 yıllık deneyimine güvenmiş ve araç giydirme işlemlerini işin uzmanı olan Birka Reklam’a teslim etmiştir.

Araç giydirme reklam sektörünün en etkili uygulamalarından biri olup, işletmenin marka bilinirliğini önemli ölçüde arttırmaktadır. Misifarm firması da araç giydirme çalışmaları için 2015 ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine uygun bölgesel araç giydirme çalışmalarının tasarım, üretim ve montaj uygulamalarında Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Misifarm firmasına bölgesel araç giydirme tekniği ile, ön fardan arka stopa kadar 2 yan şeklinde çalışma yapılmış olup araç giydirme işlemleri Misifarm’ın kurumsal kimliğini yansıtan logo ve görseller araçların dış gövdesine konusunda uzman montaj ustaları tarafından uygulanmıştır. Araç giydirmede kaplanacak tasarım araca dijital baskı şeklinde işlenmektedir.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanı ile Birka Reklam garantisinde uzman montaj ekibinin uygulaması ile tamamladığımız bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Misifarm firmasına tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.