Çalışma hayatına başladığı 1995 yılından itibaren birçok kurum ve kişiye hizmet veren Birka Reklam,  koşulsuz müşteri memnuniyeti, tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve dünya standartların da hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümleri ile var olduğu reklam sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Birka Reklam olarak Türkiye’de ki müşterilerimizin yanı sıra geniş ürün çeşitliliği ile oluşturduğumuz müşteri yelpazesinde yurtdışından da pek çok müşterimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

En son  Almanya’da güneşlik ve sineklik sistemleri konusunda hizmet veren My Aluminium & Glassysteme firmasının profesyonel grafik tasarımımızla Avrupa ve Amerika’da yapılan araç giydirme çalışmalarını aratmayan görselleri hazırlanarak, 3M baskı malzeme kalitesi ve üretimi ile Birka Reklam’ın tecrübeli montaj ekibinin uygulamasıyla  araç giydirme işlemleri tamamlanmıştır.

Araç giydirme örneklerinden firma logo ve unvanının yanı sıra ürün resimlerinin de yer aldığı bölgesel araç giydirme konusunda Birka Reklam’ı tercih eden My Aluminium & Glassysteme firmasına, tercih ve güvenlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.