Nazen modüler su deposu imalat san.ve tic.ltd.şti İstanbul Ataşehir’de ülke ekonomisine değer katmak için hem kendi işletmesi, hem bayilik ve temsilcilikleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile cephe giydirme çalışmaları için bilgi ve destek alan Nazen firma yetkilileri, Birka Reklam’ın cephe giydirme seçeneklerinden one way vision uygulaması için anlaşma sağlamıştır.

Cep he giydirme seçeneklerinden one way vision; cam alanlara yapıştırılan bir malzeme olup,  cephe cam yüzeyler üzerine  dışarıdan uygulaması yapılmaktadır. Delikli ve üzerine digital baskı yapılabilen bir malzeme olan one way vısıon a dışarıdan bakıldığında içerisi, içeriden bakıldığında dışarısı görülebilmektedir.  Ancak  bu detayı camın hangi yüzü daha aydınlıksa o taraftan bakıldığında diğer taraf görünmez olur diye ifade etmek daha doğru olacaktır.

 

Birka Reklam olarak müşterilerimize çözüm odaklı, dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel bakış açısıyla hizmet vermekte ve bu çalışmalarımızı 1995 ten bugüne kadar bir çok kuruma hizmet vererek sağlamaktan memnuniyet duymaktayız.

 

Bu anlamda cephe giydirme seçeneklerinden one way vision çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Nazen modüler su deposu imalat san.ve tic.ltd.şti firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak  bir kez daha teşekkür ederiz.