Doğaya saygı duyan, doğal yaşamın bozulmaması için çalışan ve çevremizi kirletmeden de yaşanabilecek bir yaşam biçimini benimseyen Ney, küresel iklim değişimi yüzünden yakın zamanda yaşanabilecek çevre felaketleri ve bu felaketlerin yaşanmasından önce alınabilecek önlemler konusunda insanları bilinçlendirmek için kurulmuştur.

Hedeflerinde yer alan tüm insanları yaptıkları çalışmaları ve alınan önlemleri göstermek amacıyla reklam çalışmalarına ağırlık veren Ney, öncelikli çalışmasını ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile araç giydirme konusunda 24 senedir bir numara olan Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışması ile ilgili Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçen Ney yetkilileri, araç giydirme uygulama sonrası ile ilgili yasal süreç ve vergilendirme konularında da müşteri temsilcilerimizden bilgi almıştır.

Araç kapı logo çalışmalarını yaptığımız Ney firmasına Birka Reklam’ı tercih ettikleri için teşekkür eder, Dünya için biz insanlar için yaptıkları çalışmalarda başarılar dileriz.