Otonomi Film A.Ş (Autonomy) 2011 yılında kurulan yurtiçi ve yurtdışında ödüllü reklam filmleri üreten bir yapım şirketi olarak göze çarpmaktadır. En iyi yönetmen ve en iyi yapım şirketi dâhil olmak üzere çok sayıda ödüle sahip olan Otonomi Film A.Ş, reklam filmleri için kullandığı araçlarda da 24 yıldır araç giydirmede kalitenin adresi olan Birka Reklam ile çalışması tesadüfi değildir.

Otonomi Film A.Ş tarafından Birka Reklam’ın araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme, kanallı araç giydirmede aracın tamamının kaplandığı malzeme boyutunun yüzeyler için üretildiği özel bir ürün kullanımı sağlanarak, bu çalışmalar için sınırsız logo, marka, ürün resmi, slogan tercih edilmiştir.

Toplu ulaşımda temassız mastercard projesi ile paha biçilmez bir şey başlat kampanyası için otobüs giydirme

Bu yaz turkcell’le #çokçekici kampanyası için karavan giydirme

Projeleri ile ilgili Birka Reklam’ın araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın kaliteli baskı ve üretim, tecrübeli montaj ekibi ve sorunsuz sökümünü tecih eden Otonomi Film A.Ş’ye tercihleri ve güvenlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.