1988 yılında Fümer adıyla kurulan Özmer, pastacılık sektörüne yön veren firmalar arasında yer almakla beraber, 50’den fazla ülkeye, bir Türk markası olan Fo’nun kalitesini ve lezzetini de sunmaktadır.

Gıda Sanayii’nde Türkiye’de ve Dünya’da ilkleri üretmek amacında olan Özmer, en iyi kalite, en uygun fiyat ve en iyi hizmet anlayışını benimsemiştir.

Birka reklam ile araç üzeri reklam giydirme çalışmaları için iletişime geçen Özmer, Birka Reklam’a internet üzeri araştırmaları sonucunda ulaşmıştır.

Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcilerinden araç giydirme seçenekleri, araç giydirme yasal işlemleri ve reklam vergisi gibi konular içinde detaylı bilgi alan Özmer yetkilileri, araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda karar kılmış, araç üzeri var olan görsellerin sökümü içinde Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

Bölgesel araç giydirme uygulamasında müşterilerimiz firma logoları ve unvanlarının yanı sıra ürün resimleri, herhangi bir imaj ya da sloganı da rahatlıkla araçlarının üzerinde uygulatabilmekte ve kullanabilmektedir.

3M baskı malzemesi ile kaliteli baskı ve üretim, tecrübeli montaj ekibi uygulaması ile araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Özmer firmasına teşekkür ederiz.