Pafin, sosyal sorumluluk bilinciyle kitapla, çocukla ve çocuk edebiyatıyla ilgili sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirerek maddi imkânsızlıklar nedeniyle kitap okuyamayan çocukların da kitaba ulaşmasını sağlayan, kitapsever çocuklara gezici kitabevi olarak hizmet vermektedir.  15 yılda 8 milyon çocuğa ulaşmış ve 16.yılında yine yollara çıkmak için hazır olan Pafin;

Sürekli yollarda olan otobüsü için hem temiz görünmesi hem de reklam açısından önem kazandığı bilinci ile, araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile internet üzerinde araştırmaları sonucunda iletişime geçmiştir.

Birka Reklam ile araç giydirme seçeneklerinden tır, otobüs giydirme konusunda anlaşma sağlayan Pafin, Birka Reklam bünyesinde yer alan profesyonel grafik tasarım departmanımızdan da görsel çalışmaları için destek almıştır.

Birka Reklam olarak kaliteli baskı ve üretim ile tecrübeli montaj ekibi uygulamamızla tekrar yollara çıkmaya hazırladığımız  Pafin.com’a, araç giydirme konusunda bizleri tercih ettiği için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.