Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük ve başarılı gruplarından biri olan Koç Holding A.Ş. Şeref Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi olan Sn.Rahmi M. Koç, Türkiye’de birçok ticarethanenin kurucusu ve geliştiricisidir.

Pardon Boulangerıe’de,  Sn. Rahmi M. Koç’un yatırımlarından olup, öncelikle holding bünyesinde hizmet vermeye başlayan ve zamanla beğenilip taleplerin artmasıyla dışa açılmaya başlayan ve açılışı ile var olduğu sektörde gelişimlere katkıda bulunan Pardon Boulangerıe;

Araç giydirme çalışmaları için, Koç Holding’in uzun zamandır tedarikçisi ve çözüm ortağı olan Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

24 yıldır araç giydirme sektöründe 250’den fazla kurumsal firmaya hizmet veren Birka Reklam Pardon Boulangerıe için de kaliteli basım ve üretim, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme uygulamaları için destek vermiştir.

Kanallı araç giydirmelerde aracın tamamı yada önemli bir alanının kaplandığı komple araç giydirme uygulamasında sınırsız logo, marka, ürün resmi, slogan kullanılabilmektedir.

Araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme uygulamaları için üretim ve uygulama sürecinin büyük bir titizlikle hazırlanarak, kısa sürede montaj işlemlerinin tamamlandığı Pardon Boulangerıe firmasına, araç giydirme işlemlerinde ki tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.