Penguentepe kayak turları, kayak malzeme kiralamalarında, konaklama ve kıtesurf okulu ile müşterilerine hizmet veren İstanbul’da bir seyahat acentası olarak göze çarpmaktadır.

Müşterilerine;  profesyonel, tecrübeli çalışanları ile sıcak bir hizmeti amaç edinen Penguentepe, doğa ve sporla iç içe olarak yazın kumda kışın karda olmak üzere Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde misafirlerine yardımcı olmaktadır.

Birka Reklam ile işletmeleri için kullandıkları araçlarının reklam amaçlı olarak kaplanması için internet üzerinden iletişime geçen Penguentepe, Birka Reklam’ın araç giydirme tekniklerinden komple araç giydirme çalışmaları için anlaşmıştır.

Penguentepe için araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme uygulamasında aracın tavan hariç tamamı kaplanmış olup, bu çalışma da sınırsız logo, marka, ürün resmi ve slogan kullanılabilmektedir.

26 yıldır araç giydirme sektöründe pek çok kurumsal ve perakende müşterisine hizmet veren Birka Reklam araç giydirme harici profesyonel grafik tasarım çalışmaları içinde Penguentepe’ye yardımcı olmuştur.

Güncel olarak Avrupa ve Amerika’da ki araç giydirme tasarımlarını takip eden Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanı, Penguentepe için araç üzerinde görmek istediklerine istinaden nokta atış görsel çalışma hazırlayıp hızlı bir şekilde üretim ve uygulama sürecine geçilmesini sağlamıştır.

Birka Reklam olarak tecrübeli kadromuz, sürekli yenilenen teknolojimiz, dünya standartlarında hizmet kalitemiz ile hizmet verdiğimiz Penguentepe’ye araç giydirme örnekleri için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.