2016 yılında kurulan ve elektrik üretiminin son kullanıcıya kadar uzanan sürecine kadar mühendislik desteği veren Pier Enerji, müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Pier Enerji, var olduğu sektörde etkinlik yapısını arttırarak verimliliğini yükseltmek için araç giydirme reklam çalışmaları için Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın ’en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganından etkilenen Pier Enerji, Birka Reklam’ın tecrübeli ve konusunda uzman müşteri temsilcilerimizden araç giydirme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi almış ve kendileri için en uygun araç giydirme çalışmalarından bölgesel araç giydirme için Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

26 yıldır araç giydirme sektöründe 250 den fazla kurumsal ve perakende müşteriye hizmet veren sektörün lideri Birka Reklam olarak 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibimiz ve Birka Reklam garantisi ile bölgesel araç giydirme çalışmalarının üretim ve uygulama sürecini tamamladığımız Pier Enerji firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez da teşekkür ederiz.