Rashell fashıon, bayan giyim imalat ve toptan satış fabrika ve mağazaları ile İstanbul’da tekstil sektörüne bağlı olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren Rashell, modayı takip eden renk ve modelleri, kaliteli kumaş kullanım ve üretimi ile müşterilerine en iyiyi sunmaya devam etmiştir.

Var olduğu sektörle birlikte üretim ve satış yaptığı alanlarda tanınan ancak bu tanınırlığı daha da ileriye götürmek isteyen Rashell , ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile araç giydirme konusunda sektöründe lider olan Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’a internet üzerindeki araştırmaları sonucunda ulaşan Rashell,  Birka Reklam ‘ın yaptığı işlere bağlı olarak referanslarından oldukça etkilenmiştir. Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logosu ile ilgili müşteri temsilcilerimizden yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da detaylı bilgi alan Rashell, araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulaması için kısa süreçte onay vermiştir.

Birka Reklam olarak araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo üretim ve uygulama sürecini tamamladığımız Rashell fashıon firmasına tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.