Santa Farma, 1944 yılında Farma Laboratuvarı ile sektöre ilk adımını atmıştır. Farma İlaç Fabrikası Kolektif Şirketi, 1973 yılında ise Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş. kurulmuştur.

Santa Farma gelişen ilaç teknolojisine süratle uyum sağlayarak, zaman içinde tesislerini modern üretim teknikleri ile donatarak, sağlık sektöründe hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Köklü bir kuruluş olan Santa Farma, cephe giydirme çalışmaları içinde,  reklam sektörünün 24 senelik deneyimiyle Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Kendisi gibi Birka Reklam’ın da son teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek üretim ve uygulama konusunda kurumsal bir hassasiyet ve deneyime sahip olduğuna inanan Santa Farma firması için Birka Reklam olarak cephe giydirme çalışmalarından cam filmi montajını gerçekleştirmekten büyük bir memnuniyet duymaktayız.

Binaların cam yüzeylerinde güneşi bir miktar kesmek ve dışarıdan bakıldığında şık bir görünüm kazandırmak için tercih ettiğimiz cam filmi uygulaması için Santa Farma referansı ile sizlere de hizmet vermek isteriz.

Daha detaylı bilgilendirme için Birka Reklam’a 02163143600 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz…