2008 yılında hizmet vermeye başlayan Se Club; projelerin mevcut değerini arttırmak  ve marka değerinin uzun dönemde korunabilmesi gerçekliği ile tesis yönetiminde doğru stratejiler geliştirerek, projenin ve o projede yaşamayı seçen sakinlerin uzun dönemde çıkarlarını gözetmeyi amaç edinmiş üst sınıf bir tesis yönetim şirketidir.

Birka Reklam ile araç giydirme araştırmaları ile yolları kesişen Se Club, 20 yıldır araç giydirme sektöründe 250’den fazla kurumsal müşteriye hizmet veren ve vermeye devam eden Birka Reklam’ı araç kapı logosu çalışmaları için tercih etmiştir.

Se Club için olduğu gibi Birka Reklam içinde, öncelikli olarak kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda olması da tercihlerinin tesadüfi olmadığını net olarak belirtmektedir.

Grafik tasarım, 3M baskı kalitesi ve tecrübeli montaj ekibi ile kısa sürede işlemleri başlatılarak yine aynı şekilde hızlı olarak sonuçlandırılan Se Club’a, Birka Reklam’ı tercih ettikleri için teşekkür eder, cephe giydirme, tabela gibi diğer reklam ihtiyaçlarında da çalışma talebimizi yenilemek isteriz.