İş elbiseleri ve tekstil sektöründe 1988 yılından beri faaliyet gösteren Serko İş Elbiseleri, Türkiye’de ve yurtdışında ki müşterileri ile sürekliliği olan bir işbirliğine sahiptir. Sektöründe yer alan gelişmeleri sürekli takip eden, ürün kalitesine, müşteri memnuniyetine oldukça önem veren Serko;

Cephe giydirme ve tabela işlemleri için kaliteli ürün uygun fiyatlar sunan Birka Reklam ile daha önceki yıllarda da çalışan Serko, Birka Reklam’ın kaliteli, hızlı üretimi ve sürekli gelişen yapısına karşılık yine reklam çalışmaları için tercih etmesi tesadüfi değildir.

Serko, cephe giydirme çalışmaları için cephe giydirme seçeneklerinden cam yüzey giydirilmiş binalarda uygulanan one way vision malzemesini tercih etmiştir. One way vision yapışkanlı ve delikli bir malzeme olup, görsel baskının içerden ince bir cam filmi gibi kişinin dışarıyı net görmesine imkân vermektedir. One way vision ayrıca dışarıdan gelen gün ışığını da bir nebzede olsa kesme özelliğine sahiptir.

Ayrıca 1995 yılından beri sektörde yer alan Birka Reklam tabela sistemleri konusunda da büyük deneyime sahiptir. Temel olarak ışıklı tabela ve ışıksız tabela olarak hizmet verilen tabela sistemleri kendi içinde de geniş bir yelpazeye sahiptir.

Serko’da Birka Reklam’ın deneyimleri ve ürün çeşitliliğine istinaden kendi yerleri için en uygun tabela sistemleri için kendi ihtiyaçları doğrultusunda kapı önü ve iç kapı olmak üzere 2 adet tabela için Birka Reklam ile el sıkışmıştır. Işıklı ve lazer kesim tabela ile alüminyum üzeri folyo uygulama şeklinde hazırladığımız tabela çalışmaları için de yine Birka Reklam’ı tercih eden Serko firmasına Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.