Sır Gümrük, müşteri odaklı hizmet anlayışı, kaliteli ve verimli hizmet anlayışı ile konusunda 200 ü aşkın personeliyle sektördeki Gümrük Müşavirliği mesleğinin etik değerlerine bağlı, olarak müşterilerine hizmet veren bir İstanbul firması olarak dikkat çekmektedir.

Birka Reklam ile internet üzeri araç giydirme araştırmaları sonucunda iletişime geçen Sır Gümrük, araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcilerinden bilgi almıştır.

Araç giydirmede Avrupa ve Amerika’da yapılan araç giydirme tasarımlarını güncel olarak takip eden deneyimli profesyonel grafik ekibimizden de destek alan Sır Gümrük, kaliteli baskı ve üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi, Birka Reklam garantisi ile araç giydirme üretim ve uygulama süreci için Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Araç giydirme çalışmaları için referanslarımızı da inceleyen Sır Gümrük firmasına araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak kendilerine bir kez daha teşekkür ederiz.