Tarhan Denizcilik Ajansı, Türkiye’nin tüm limanlarında ve ayrıca Boğaziçi ve Çanakkale Boğazı’nda tecrübeli ekibiyle acentelik hizmeti vermek veAll vessel’s operations controlled / followed 7 days 24 hrs with latest technology from our head Office at Istanbul in order to interfere any kind of problem on time and make solution on behalf of owner / manager / charterer according to interest. tüm gemilerin operasyonlarını, 7 gün 24 saat takip edilen her türlü soruna müdahale edebilmek çözüm bulmak amacıyla kurulmuştur.

Gerçek başarının tüm müşterileri her zaman memnun tutmak olduğuna inanan Tarhan Shipping, reklam çalışmalarında da bu konuyu misyon edinmiş Birka Reklam’ı tercih etmesi tesadüfi değildir.

Kaliteli üretim ,tecrübeli montaj ekibi ve  Birka Reklam garantisi ile araç giydirme, araç kapı logosu çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Tarhan Shipping firmasına tercihlerinden dolayı teşekkür eder, daha pek çok reklam çalışmalarında kendilerine hizmet vermekten ve vereceğimizi bilmekten  büyük memnuniyet duymaktayız.