Tarhan Zeytincilik, Gemlik Umurbey’de zeytin ve zeytinyağı üretimiyle zeytincilik sektörüne hızlı ve başarılı bir giriş yapmıştır. Müşterilerine en iyi kalitede ürün ve hizmeti sağlamayı amaç edinen Tarhan Zeytincilik, reklam çalışmaları için de Tarhan Shipping referansı ile Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Tarhan Zeytincilik, iletişime geçtiği tecrübeli müşteri temsilcilerinden aldığı bilgilendirmeler ve reklam sektörüne ilk girdiği 1995 yılından bu yana ki tecrübelerinden etkilendiği Birka Reklam ile araç giydirme ve tabela çalışmaları için el sıkışmıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logosu,  firmaların genelde logo ve unvanlarını araç kapılarına uygulattığı işlem olarak bilinmektedir. Ayrıca tabela seçeneklerinden yönlendirme tabelaları için, ofis içi ya da ofis dışı departmanların yada firmaların bulunduğu alanların kapı yanlarına özellikle monte edilen çalışmalarının üretim ve montaj konusunda destek verdiğimiz Tarhan Zeytincilik’e;

Birka Reklam ailesi olarak araç giydirme ve tabela çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.