Tavsan 1975 yılından beri tavukçuluk ekipmanları alanında faaliyet gösteren, Türkiye’nin en eski ve en köklü firmalarından biri olarak göze çarpmaktadır. Müşteri istekleri ile teknik verilere uygun, kaliteli çözümler ve kaliteli ürünler üretme amacı ile hareket eden Tansa, yenilikçi anlayışı ve yükselen hedefleri ile sürekli zirvede yer almaktadır.

Birka Reklam ile tavsiye üzerine iletişime geçen Tavsan yetkilileri, araç giydirme konusunda koşulsuz müşteri memnuniyeti ile tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen üstün teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi anlayışını benimseyen Birka Reklam ile çalışmalarına kısa süreçte onay vermiştir.

Araç giydirme görsel çalışmaları için profesyonel grafik tasarım ekibimizle de çalışan Tavsan, garantili 3M baskı ürünleri ve tecrübeli montaj ekibi ile araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logosu çalışmalarını memnuniyetle sonlandırmıştır.

Araç giydirme uygulamaları sonrası yapılması zorunlu olan yasal işlemler ve reklam vergisi konularında da Birka Reklam müşteri temsilcilerinden gerekli bilgileri alan Tavsan’a araç giydirme konusunda ki tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.