Tekser, seramik üretim sanayinin içinden gelen ve bu sektörde 40 yıldan fazla süredir teknoloji ve hizmet üreten Türkiye’deki endüstriyel seramiği üreten ilk firma olarak önem arz etmektedir. Ayrıca, Türkiye’de vibrasyonlu seramik döşeme sistemi dâhil endüstriyel seramik döşemelerindeki buluş ve yenilikleriyle sektörün lideri ve öncü firması olarak göze çarpmaktadır.

Tekser gibi öncü ve yenilikçi bir firmanın reklam çalışmaları içinde sürekli yenilenen üstün teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile müşterilerine hizmet veren Birka Reklam ile çalışması çalışmaya devam etmesi tesadüfi değildir.

Birka Reklam ile ayrıca İstanbul Anadolu yakası Ümraniye Keyap Çarşı sitesinde de iletişimi bulunan Tekser araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih etmektedir.

Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olarak 23 yıllık deneyim tecrübeli ekibimiz ile hızlı ve kaliteli hizmetimizle Tekser firmasından her zaman övgü almaktan ve kendileri ile çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.

Birka Reklam ailesi olarak Tekser firmasına, araç giydirme, araç kapı logo üretim ve uygulaması için Birka Reklam’ı tercih ve tavsiyeleri için bir kez daha teşekkür ederiz.