İstanbul’da bir mekanik iş yüklenicisi olarak E.C.A ve Serel markalarının satış ve satış sonrası destek hizmetleri için müşterilerine hizmet veren Terma Enerji,  Birka Reklam ile Google üzerinde ki araştırmaları sonucunda 05078489670 nolu whats up numaramız üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın https://www.birkareklam.com/ web adresinden ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve referanslarımız ile ilgili bilgi aldıktan sonra konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz ile araç giydirme uygulamalarıyla ilgili iletişime geçen Terma Enerji yetkilileri kendileri için en uygun olan bölgesel araç giydirme çalışmaları hakkında Birka Reklam’la anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Terma Enerji’ye araç giydirme ile ilgili görsel çalışmalarının profesyonel tasarım departmanımızın hazırladığı ve tecrübeli montaj ekibimizin özenle montajladığı bölgesel araç giydirme uygulamaları kısa sürede ve kaliteli hizmet – ürün anlayışıyla tamamlanmıştır.

Araç giydirme uygulamalarından bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Terme Enerji firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.