Yenilikçi ve çağdaş tasarımları ile Türkiye ve yurtdışındaki önemli tasarımcıların tasarımlarını doğal boya, geleneksel malzemeler ile dokuyarak l, tarzlar arası geçişleri ile halıya yeni bir yaklaşım getiren Trend Rugs İstanbul’da Caddebostan’da yer alan hizmet alanı ile müşterilerine ulaşmaktadır.

Dünya halı pazarında çağdaş ve yeni yaklaşımlar sunan Trend Rugs, araç giydirme çalışmaları içinde tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümler sunan Birka Reklam’a ulaşması zor olmamıştır.

Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonucunda iletişime geçen Trend Rugs, kusursuz iletişim sağladığı müşteri temsilcilerinden aldığı etkileyici hizmet ve uygun maliyetler sonucunda araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

Trend Rugs için yapılan bölgesel araç giydirme uygulaması firmanın logosunun yanı sıra ürün resimlerinin de rahatlıkla uygulanabilmesi ile farklı ve özel bir çalışmaya imkan vermiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Trend Rugs’a bir kez daha teşekkür ederiz.