Urban Çevre Laboratuvarı, çevre değerlerini korumayı ve sağlıklı çevre koşullarına katkıda bulunmak için emisyon, , imisyon, gürültü ve iş güvenliği konularında ölçüm yapmaya yetkili laboratuvarlar arasında 21 yıllık bir tecrübesi ile hizmetlerine devam etmektedir.

Müşteri odaklı, yüksek standartlarda hizmet, sürekli gelişim ve hedeflerini her gün geliştiren Urban, reklam çalışmalarında da aynı bakış açısına sahip olan Birka Reklam ile internet üzerinde araştırmaları sonucunda iletişime geçmiştir.

Birka Reklam ile araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme için el sıkışan Urban,  kaliteli baskı ve üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile kısa sürede araç giydirme işlemlerini tamamlatmıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme de firma araçları üzerine reklamlarının olması amaçlı bölgesel uygulama yapılmakta ve bu uygulamada firma logosunun veya unvanın yanı sıra ürün resmi, herhangi bir imaj yada slogan alternatifleri de bulunabilmektedir.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme için çalıştığımız Urban Çevre Laboratuvarına tercihlerinden dolayı Birka Reklam olarak bir kez daha teşekkür ederiz.