1935 yılında kurulan Uyguner deri sanayi ve ticaret A.Ş,  kurulduğu yıldan bugüne kadar faaliyetlerine var olduğu deri sanayi sektöründe her geçen gün gelişerek devam etmektedir.

Gerçek ve doğal deriyi yaşam alanlarımızın her noktasına taşıyan Uyguner,  cephe giydirme çalışmaları ile ilgili internet üzeri araştırmaları sonucunda Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın kumlu folyo – buzlu folyo çalışmaları için referanslarını inceleyen Uyguner yetkilileri, cephe giydirme çalışmalarında içerinin hiç görünmemesinin dışında da dekoratif özelliği ile de tercih edilen kumlu folyo (buzlu folyo) uygulanması konusunda müşteri temsilcilerimizden fiyat ve uygulama konusunda detaylı bilgi almıştır.

Talepleri doğrultusunda grafik departmanımızca vektörel logoları üzerinden kumlu folyo (buzlu folyo) kesim çalışması yapılan ve tecrübeli montaj ekibimiz sayesinde kaliteli ve hızlı olarak üretim ve uygulaması tamamlanan kumlu folyo (buzlu folyo) çalışmaları için, Birka Reklam’ı tercih eden Uyguner firma ve yetkililerine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.