Türkiye’nin ilk personel yükseltici platform kiralama firması olan Uzay Platform kiralama hizmetleri dışında grup firmaları bünyesinde Platform Teknik Servis Hizmetleri ile Türkiye’de kullanılmakta olan tüm personel yükseltici platformlara servis ve bakım hizmetlerini de üstlenmektedir.

Araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonucunda iletişime geçen Uzay Platform, araç giydirmede yasal işlemler, araç giydirmede reklam vergisi ile ilgili detayları da öğrendikten araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme ve araç kapı logosu için anlaşma sağlanmıştır.

Araç kapı logosu ile firma logo yada unvanının ön palan çıkarıldığı bir çalışma sunulurken, bölgesel araç giydirme de firma logosunu yanı sıra ürün resimleri ile araç giydirme alternatifleri oluşturulmaktadır. Bununla birlikte araç kapı logo çalışmaları araç giydirme sekmeninin en cazip fiyatlı ürünü olarak göze çarpmaktadır.

Araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Uzay Platform’a tercihleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.