Türkiye’nin lider havuz yapım firması olan Uzman Havuz, 20 yılı aşkın süredir yurtdışından ithal ettiği havuz tadilat ekipmanlarını ileri teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından izleyerek Türkiye piyasasına sokarak uluslararası projelerde hizmet kalitesiyle ün yapmıştır.

Araç giydirme çalışmaları için de Türkiye’nin ilk araç giydirme firması olan Birka Reklam ile anlaşma sağlayan Uzman Havuz, Birka Reklam’ın koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve 250 den fazla kurumsal firmaya vermiş olduğu hizmetlere istinaden araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için tercih etmiştir.

Uzman Havuz ayrıca Birka Reklam’ın araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım hizmetlerinden de yararlanmıştır.

Birka Reklam 3M baskı malzemelerini,3M markasının yetkili üreticisi olarak kullanmakta ve Uzman Havuz ve diğer tüm müşterilerimize 3M garantisi ile sunmaktayızdır. Tecrübeli montaj ekibimiz ile yaptığımız araç giydirme çalışmalarını Birka Reklam garantisi ile de daha uzun soluklu olarak müşterilerimizin beğeni ve hizmetine sunmakta 1997 yılından beri, geniş bir ürün yelpazesi ile birçok kuruma reklam hizmeti vermekten oldukça memnuniyet duymaktayızdır.

Bu anlamda Birka Reklam olarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Uzman Havuz firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.