İstanbul’da telekomünikasyon ekipmanları tedarikçisi olarak hizmet veren Vitel, 1993 yılından beri yaygın iş ortaklıkları ve güçlü markaları ile pek çok sektöre hizmet vermektedir. Bilişim sektöründe yenilikçi ve en son teknolojileri öncüsü lider bir firma olmak için çalışan ve sürekli kendini geliştiren Vitel, reklam çalışmaları için de yenilikçi ve farklı çalışma anlayışını benimseyen Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam ile creative çalışmaları için internet üzerindeki araştırmaları sonucunda iletişime geçen Vitel firması,  sahip olduğu model aracının firma logosu ile kaplanmasını istemiş ve bu talebe istinaden Birka Reklam ın profesyonel grafik tasarım ekibi ve tecrübeli montaj ekibine güvenmiştir.

Creative çalışmalarda hayalinizdeki ürünü istediğiniz şekilde tasarlayıp üretim ve uygulamasını sağlayan Birka Reklam, creative çalışmaları kapsamında firmanızın logosunu, maskotunu istediğiniz boyutta ve animasyonda üretebilmektedir.

1995 yılından itibaren müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Birka Reklam, tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen üstün teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümler ile müşterilerin hep yanında ve yanında olmaya devam edecektir.

Creative çalışmaları kapsamında model araç giydirme çalışmaları için hizmet verdiğimiz Vitel Veri İletişm A.Ş’ye tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.