Müşteri memnuniyetine önem veren müşterileri için hemen her konuda destek sağlayan online mobilya sitesi olarak tanıdığımız Vivense, var olduğu sektörde her geçen gün adını ve üretimlerini daha da geliştirmekte ve büyütmektedir.

Her zaman en iyi kalite ve hizmeti kendisine misyon edinen Vivense, kendisi içinde en iyi hizmet, kalite ve uygun maliyetlerle hizmet istemesi çok olağandır. Bu noktada internet üzeri araştırmaları sonuncunda Birka Reklam’a ulaşan Vivense ilgili müşteri temsilcilerimiz, referanslarımız ile araç giydirme konusunda Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Araç giydirme çalışmalarımızdan komple araç giydirmeyi marka bütünlükleri için en uygun seçenek olarak seçen Vivense, kaliteli baskı üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi, Birka Reklam garantisi ile araç giydirme işlemlerini Birka Reklam’a emanet etmiştir.

Vivense firmasına Birka Reklam’ı tercih ettiği için bir kez daha teşekkür eder, daha pek çok reklam çalışmasında beraber çalışmayı temenni ettiğimizi belirtmek isteriz.