Almanya’nın en yenilikçi şirketleri arasında gösterilen Würth Elektronik, elektronik ve elektromekanik bileşenlerin baskılı devre kartları ile güç ve kontrol sistemlerinin önde gelen üreticilerinden olup İstanbul Ümraniye’de ki ofislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile 2021 yılından itibaren çalışmakta olan Würth, yine kendi bünyesinde hizmet veren Würth Elektronik ile ilgili reklam çalışmaları içinde yine ve yeniden Birka Reklam’ı çözüm ortağı olarak tercih etmiştir.

Birka Reklam, Würth Elektronik’e İstanbul Ümraniye’de yer alan ofis ve depo cephe giydirme uygulamalarından kumlu folyo (buzlu folyo) ve cam filmi çalışmaları ve display ürün plaj bayrak seçeneklerinden kırlangıç bayrak ve masa üstü bayrak üretim ve tedarikiyle ilgili de hizmet vermiştir.

Kumlu folyo (buzlu folyo) firmalar tarafından daha çok dekoratif özelliği için tercih edilmekte olup, arzu edinilirse üzerine de baskı yapılabilen bir cephe giydirme reklam üründür.

Cam filmi ise binaların cam yüzeylerinde güneş ve ısının kesilmesi için tercih edilen dışardan bakıldığında içeresinin görünmesine engel olmasının yanı sıra binalara şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Display ürün plaj bayrak seçeneklerinden kırlangıç bayrak genellikle firmaların reklam ve tanıtım amaçlı olarak bastırdığı ve genellikle iş yerlerinde ya da fuar, açılış, seminer gibi etkinliklerde farklı ölçülerde tercih edilen bir üründür.

Display ürün plaj bayrak seçeneklerinden masaüstü bayrak da her sektörde rahatlıkla kullanılabilen küçük boyutları ile şık bir görünüme sahip olup kendine ait metal bir direği ile firmanın taleplerine istinaden kumaş üzeri baskı şeklinde üretilebilmektedir.

Bu anlamada cephe giydirme seçeneklerinden kumlu folyo (buzlu folyo) ve cam filmi uygulamaları ile  display ürün plaj bayrak seçeneklerinden kırlangıç bayrak ve masa üstü bayrak için Birka Reklam’ı tercih eden Würth Elektronik firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.