2006 yılında kurulan 3gen Event, kongre, bilgi şöleni, lansman, eğitim, satış isteklendirme toplantıları, dönem sonu toplantıları, roadshow planlama ve yönetim, ındoor-outdoor aktiviteler, catering hizmetleri konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

3gen Event, firma ve ürünleri için en etkin ve faydalı uygulamaları seçip onun üzerinden çalışmalarını hazırlamakta ve tedarikini sağlamaktadır. Birka Reklam ile de ındoor-outdoor bir aktivitede kullanılmak üzere Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek ürünü için iletişime geçen 3gen Event yetkileri, Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcilerinden çarkıfelek ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almıştır.

Birka Reklam’ın internet sitesi üzerinden ‘çarkıfelek müşterileriniz için dönüyor’ sloganı ile paylaştığı çarkıfelek modelleri, genelde fuarlarda müşterilerin dikkatini çekmek, ofiste çalışma arkadaşlarının motivasyonunu sağlamak ve promosyon dağıtımlarını daha ilgi çekici hale getirmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre alternatifli olarak üretilmektedir.

Birka Reklam olarak display ürün seçeneklerinden teleskopik gizli ayaklı demonte çarkıfelek modeli için üretim baskı ve teslimat sağladığımız 3gen Event firmasına tercihlerinden dolayı teşekkür eder, daha pek çok reklam çalışmaları için kendilerine destek olacağımızı bilmekten memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.