İstanbul Anadolu yakasında bir mimarlık firması olarak hizmet veren Ae Design, yaratıcı ve yenilikçi görsel tasarım ve üretimleri ile var olduğu sektörde göze çarpmaktadır.

Birka Reklam’la gezici araçlarının araç üzeri reklam çalışmalarıyla ilgili iletişime geçen Ae Design, kendilerine en uygun araç giydirme seçeneklerinden olan araç kapı logo uygulamaları için anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme seğmeninin en cazip fiyatlı ürünü olan araç kapı logo çalışması için Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından ve uzman monta j ekibinden destek alan Ae Design, araç giydirme sonrası resmi işlemler ve vergi konularında da deneyimli müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri detaylı olarak almıştır.

Firma logosunun araç kapı ya da araç reklam giydirme yönetmeliğine uygun herhangi bir bölgesine folyo kesim yada bas-kes şeklinde uygulanmasıyla yapılan araç kapı logo çalışmaları, maliyetler açısından da diğer araç giydirme uygulamalarına göre oldukça ekonomik ve pratiktir.

Bu anlamda araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Ae Design firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür eder, gelişimleri ile daha pek çok reklam çalışmalarında beraber yürümekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.