Air Pipe, kurulduğu günden itibaren basınçlı hava tesisatının yanı sıra, üretim ve montaj tesislerinde enerji verimliliğini ön planda tutarak müşterilerine en iyi çözümleri sunmuştur. Türkiye’nin üreten ve ihraç eden markalaşmış firmalarından olmayı hedefleyen Air Pipe var olduğu piyasada süreklilik, kalite, uygun fiyat, karşılıklı güveni benimsemiştir.

Araç giydirme çalışmaları içinde çözüm ortağında kalite, uygun fiyat gibi detaylara dikkat eden Air Pipe,  internet araştırmaları sonucunda araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam müşteri temsilcilerinden araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi, araç giydirme montaj şekli ve ömrü, araç giydirmede grafik tasarım teknikleri, araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi alanAir Pipe;

Tasarım konusunda da Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım ekibine araç giydirme işlemlerini teslim etmiştir. Air Pipe için araç uygulama yapılacak alanın düz yüzey olmasından dolayı görsellerin algılanmasının daha başarılı olacağını bilen grafik departmanımız tasarım konusunda görsel çeşitliliğe ağırlık vermiştir.

Kaliteli baskı ve üretim, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile uygulamasını tamamladığımız Air Pipe’ye araç giydirme (römork giydirme) çalışması için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.