1989 yılında bal üretimi ile sektöre adım atan AksuVital ilerleyen yıllarda arı ürünleri ile fitoterapi ve aromaterapiyi birleştirerek ürün gamını geliştirmiştir. Günümüzde AksuVital sadece üretici bir firma olarak kalmamış, tedarikçi firma konumuna da gelmiştir. Geniş bir ürün gamına sahip olan AksuVital, yaklaşık 400 ürün çeşidi ile Türkiye’de “Gıda Takviyesi ve Arı ürünleri” alanında lider konumundadır.

Aksu Vital Birka Reklam’a internet üzerindeki araştırmaları sonucunda ulaşmıştır.

22 senedir, yaptığı işler ve müşteri memnuniyetleri ile güvenilir ve kalitenin simgesi olan Birka Reklam’ı Display ürünlerinden Çarkıfelek için tercih eden ve iletişime geçen Aksu Vital;

Ürün tanıtımı ve tanınırlığını sahip olduğu müşterilerine, müşterilerine adaylarına daha keyifli bir şekilde aktarmak isteğini belirterek firmamızın ürün yelpazesinde yer alan teleskopik ayaklı çarkıfelek ile ilgili çalışmalar için start vermiştir.

Oldukça keyifli ve hızlı bir şekilde teslimatı sağlanan çarkıfelek çalışması için tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak Aksu Vital firmasına teşekkür ederiz.