Ağız ve diş bakım ürünleri, diş protez bakım ürünleri ve ağız sağlığı ürünleriyle 2015 yılında Türkiye pazarına giren Aktident,  sunduğu ürün kalitesi sayesinde sağlık sektörünün önemli firmaları arasında yer almaktadır.

Birka Reklam ile araç üzeri reklam giydirme çalışmaları için iletişime geçen Aktident, Birka Reklam’ın konusunda uzman satış temsilcilerinden,  tasarım talepleri ve kendileri için en uygun çalışma için alternatifli ürün detayları hakkında bilgi almıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden kendileri için en uygun olan araç kapı logosu çalışmaları için anlaşma sağlayan Aktident, araç giydirme sekmeninin en cazip fiyatlı ürünü olan araç kapı logo çalışmasını araç kapılarının üzerine  yaptırmıştır.

Aktident araç giydirme çalışmaları için, Birka Reklam’ın grafik tasarım teknikleri ile ilgili grafik departmanından, 3M cast folyo uygulaması için de yine Birka Reklam’ın profesyonel montaj ekibinden destek almıştır.

Birka Reklam olarak araç giydirme sonrası yapılması gereken araç giydirme de yasal işlemler ve reklam vergisi ile ilgili detaylı paylaşım yaptığımız Aktident firmasına araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.