İstanbul Nişantaşı bölgesinde bulunan Vehbi Koç Amerikan Hastanesi kar amacı gütmeyen bir hastane olarak misafirlerine hizmet vermektedir. Amerikan Hastanesi her zaman en güncel teknolojileri tecrübeli kadrosu ile sağlık alanında ihtiyacı olan herkesin beklentilerini karşılamak için çalışmalarına kurulduğu 1920 yılından beri devam etmektedir.

Amerikan Hastanesi Birka Reklam ile Koç Holding bünyesinde yer alan çeşitli firmaların çözüm ortağı olması nedeniyle iletişime geçmiş ve zaman zaman gerek fiyat çalışmaları, gerek ürün tedarikleri konusunda Birka Reklam’ın profesyonel müşteri temsilcilerinden destek almıştır.

Son olarak Amerikan Hastanesi,  müşteri temsilcilerimizden Mecidiyeköy tıbbi arşiv ofis binalarının cam yüzeylerinde güneşi kesmek ve dışardan bakıldığında şık bir görünüm kazandırmak için cephe giydirme seçeneklerinden cam filmi uygulamalarından aynalı cam filmi ile ilgili bilgi ve fiyat almıştır.

Birka Reklam’ın tecrübeli montaj ekibinin de başarılı ve kaliteli referans yorumları ile Mecidiyeköy tıbbi arşiv ofis cephe giydirme seçeneklerinden cam filmi uygulama çalışmalarını Birka Reklam’a teslim eden Amerikan Hastanesi’ne tercihlerinden ve güvenlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.