1967 yılında Celal Yollu tarafından Türkiye’nin ilk çift kırma av tüfeğinin üretimiyle üretim ve satışa başlayan Ata Silah, o tarihten itibaren yenilikçi ve hep daha iyiyi hedefleyen yapısı ile Düzce’de hizmet vermekte, vermeye devam etmektedir.

Birka Reklam ile 2014 yılından beri gerek araç giydirme gerekse display ürünler konusunda hizmet alan Ata Silah, en son yurtdışında katılacakları fuar için Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden roll up banner için destek almıştır.

Genellikle fuar alanlarında, seminerlerde, toplantılarda kullanılan display ürünler, alüminyum iskeleti bulunan üzerine istenilen görselin yerleştirildiği oldukça pratik ürünlerdir.  Birka Reklam tarafından yurt dışından ithalatı yapılan roll up banner’lar reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli bir yer tutmaktadır.

Kaliteli baskı- üretim ve Birka Reklam garantisi ile kısa sürede teslimatı sağlanan roll up banner’lar için Birka Reklam ailesini tercih eden Ata Silah firmasına bir kez daha tercih ve güvenlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Kazandırdığı yeniliklerle bulunduğu sektörde daima dikkat çeken, gelişen teknoloji ile estetik av ve sportif tüfek üretim hızını her geçen gün artıran ATA ARMS firması;

Araç giydirme ve Display ürünler ile ilgili reklam çalışmalarında BİRKAREKLAM ı tercih etmektedir.

ATA ARMS firmasına uzun soluklu çalışmalarında BİRKAREKLAM a güvendiği için teşekkür ederiz…