Estetik cerrahi kliniği olarak 2012 yılında Ata Grup Tıp Merkezi bünyesinde hizmet vermeye başlayan Ata sağlık ve güzellik 2014 yılında İstanbul’da ki kendi yerlerine geçerek hastalarına en iyi koşul ve memnuniyette hizmetlerini vermeye devam etmiştir.

Birka Reklam ile yurtdışından gelen misafirlerinin transferlerinde kullandıkları araçların araç giydirme çalışmaları için iletişime geçen Ata sağlık ve güzellik, kendileri için bilinirliliğini arttırmak tanınırlığı maksimum seviyeye çıkarmak için araç kapı logo çalışmalarıyla ilgili Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulaması araç giydirme seğmeninin en cazip fiyatlı ürünü olup, araç kapı logo çalışmasında firma logo yada unvanı araçların kapılarına uygulanmaktadır.

Bu anlamda araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden ve araç giydirme  yasal süreç ve vergilendirme konusunda da bilgilendirdiğimiz Ata sağlık ve güzellik firmasına tercih ve güvenlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.