İstanbul Göktürk merkezde bir evcil hayvan malzemeleri mağazası olan Atlaspet, büyük market, süpermarket, özel evcil hayvan mağazaları dâhil 3500 den fazla müşterisine hizmet veren Türkiye’nin önde gelen evcil hayvan yemi distribütörüdür.

Birka Reklam ile katılacakları bir etkinlik için internet araştırmaları sonucunda iletişime geçen Atlaspet yetkilileri, Birka Reklam’ın müşteri taleplerine bağlı olarak özel üretimi sağladığı display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için destek almıştır.

Konusunda uzman müşteri temsilcilerimizin bilgilendirme ve yönlendirmelerine istinaden kendileri için en uygun olan teleskopik ayaklı çarkıfelek için 2 adet sipariş veren Atlaspet, her iki ürününün tasarımı için de profesyonel grafik departmanımızla çalışmıştır.

Birka Reklam olarak çalışma hayatına başladığımız günden itibaren geniş bir ürün yelpazesi ile birçok kuruma hizmet vererek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Birka Reklam’ı,  çarkıfelek çalışmalarımızdan teleskopik ayaklı çarkıfelek uygulamaları için tercih eden Atlaspet firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha kendilerine teşekkür ederiz.