1978 yılından beri Türkiye ve Dünya’da çiçekçilik ve peyzaj sektöründe önemli bir yere sahip olan Aktaş Plant, başta İstanbul ve Bayındır olmak üzere 10 ayrı tesiste çiçekten ağaç grubuna, soğanlı bitkiden çalı çeşitlerine kadar geniş bir yelpazede müşterilerine hizmet vermektedir.

En son olarak da Aktaş Group, üretim tesislerinin de ki 1000 e yakın üretimi ile Bahçemizburada.com adresinden günlük teslimat, avantajlı ürünler, iç ve dış mekân bitki seçenekleri ile müşterilerine internet üzerinden de hizmet vermeye başlamıştır.

Aktaş Group’un, Bahçemburada.com oluşumu ile ilgili reklam tercihi araç giydirme yani Birka Reklam’ın da sloganı olan ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ olmuştur. Birka Reklam olarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için hem profesyonel grafik tasarım, hem de kaliteli baskı, üretim ve tecrübeli montaj ekibimizle hizmet vermişizdir.

Araç giydirme sonrasındaki süreçlerle ilgili olarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alımı yaparak araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da bilgilendirdiğimiz bahçemburada.com ekibine;

Birka Reklam garantisi ve 3M baskı malzemesi ile araç giydirmede Birka Reklam’ın neden tercih edildiğini bir kez daha kanıtladığımız çalışmaları ile ilgili bahçemburada.com yetkililerine güven ve tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.