Berber ve kuaförlere yönelik geniş ürün yelpazesi ile yenilikçi ve kaliteyi ön planda tutan Bandido 2017 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır.

Müşteri memnuniyetinin yanı sıra uzun ömürlü başarı için iş ortakları ile güçlü ilişkiler kurmayı kendine amaç edinen Bandido,  hem müşterilerine keyifli zamanlar geçirtmek hem de çalışanlarına motivasyon sağlamak amacıyla display ürün seçeneklerinden çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden çarkıfelek uygulamalarından kendileri için en uygun olan teleskopik ayaklı çarkıfelek çalışmasında anlaşma sağlayan Bandido yetkilileri, kısa sürede teslimatı sağlanan çarkıfelek ürünleri için de memnuniyetlerini ayrıca iletmişlerdir.

Çarkıfelek çalışmaların en uygun segmentli ürünü olan teleskopik ayaklı çarkıfelek uygulamalarının tasarım, üretim ve teslimat sürecinde Birka Reklam’ı tercih eden Bandido firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.