Display Ürünler Detay Sayfası

Display Ürünleri genellikle Örümcek Stand, Örümcek Masa, Tattırma Standları, Roll-up Banner, X-Banner ve Broşürlük olarak bilinir ve en çok bu ürünler tercih edilir. Kurulumu çok kolay ve kullanılan malzemelerden dolayı çok hafif ürünlerdir. Diplay Sistemleri genellikle fuar alanlarında, seminerlerde, toplantılarda kullanılır. Alüminyum iskeleti olan bu ürün üzerine, istemiş olduğunuz görseli yerleştirip reklam alanı oluşturursunuz.

Display Ürünler hakkında geniş bilgiye Blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Display Ürünler

Örümcek Stant Fiyatları

Örümcek Stand (Pop-Up)

Birka Reklam olarak ithalatını yapmış olduğumuz Örümcek Stand, reklam sektöründe kullanılan en portatif ürünlerden biridir. 45cm eninde 80cm yüksekliğinde tekerlekli bir çantanın içinden çıkan örümcek stand 230cm yüksekliğe 3,5mt genişliğe erişmektedir.

Örümcek Masa Fiyatları

Örümcek Masa

Birka Reklam olarak yurt dışından ithal ettiğimiz display ürünlerden biride örümcek masadır. Tanıtımlarınızda, fuarlarınızda, toplantılarınızda portatif ve şık bir ürün arıyorsanız Örümcek Masa tam istediğiniz gibi bir üründür.

Tadım Standı Fiyatları

Tanıtım (Tattırma) Standı

Tattırma Standı tamamen plastikten üretilmiştir. Demonte olması ve kurulumunun kolay olması sebebiyle rahatlıkla her yerde kullanılabilmektedir.

Rollup Fiyatları

Roll Up Banner (Roll Banner)

Birka Reklam tarafından yurt dışından ithalatını yapmış olduğumuz Roll Up Banner’lar, reklam sektöründe uzun zamandan beri önemli bir yeri olan reklam ürünüdür ve sektörde farklı isimler adı altında bilinmektedir.

X-Banner Fiyatları

X-Banner

X Banner kurulumu ve görsel yenilemesi en kolay olan ürünümüzdür.  X banner alüminyum çubuklardan imal edilmiştir, bu çubukların üzerine görsel dört köşesinden apartlarla sabitlenir ve görseliniz hazırlanmış olur.