2022 yılından itibaren aktif olarak müşterilerine hizmet vermeye başlayan Best Podyum Kumaş, tüm kumaş ihtiyaçlarını profesyonel kumaş tedariki ile en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Kumaş modelleri ve çeşitlilikleri ile ilgili güvenir bir marka olma özelliği ile marka bilinirliğini arttırmak amacıyla araç giydirme uygulamaları için internet üzerinden Birka Reklam’ın müşteri temsilcileri ile iletişime geçen Best Podyum Kumaş yetkilileri kendileri için en uygun araç giydirme çalışması olarak bölgesel araç giydirme seçeneği için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Best Podyum Kumaş firmasının aracı için araç üzerinde görsel çalışması yapılarak, kaliteli baskı üretim sağlanmış ve tecrübeli montaj ekibi tarafından Birka Reklam garantisiyle kısa sürede araç giydirmeleri tamamlanmıştır.

Ayrıca araç giydirme uygulama sonrası yapılması gereken araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi ile ilgili detaylı bilgi paylaştığımız Best Podyum Kumaş firmasına, tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.